
5 мм
Ланцюг чорний трьохкінцевий 5 мм (5 шт.)
717,60 ₴/упаковка
Показати оптові ціни+380 (63) 710-97-11
Каріна
- +380 (98) 828-49-22Каріна
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12-003100
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ланцюг чорний трьохкінцевий застосовується в сільському господарстві, тваринництві, на підприємствах, фермах, корівниках. Даний ланцюг призначений для прив'язі і водіння великої рогатої худоби. Розмір ланцюга визначається по діаметру поперечного розрізу дроту, з якої вона виготовлена.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішня довжина ланки | 35.5 мм |
| Матеріал ланцюга | Сталь |
| Зовнішня ширина ланки | 21 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Тип ланцюга | З довгим ланкою |
| Руйнівне навантаження | 945 т |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 5 шт |
| Призначення | Для прив'язування, прив'язі-відв'язі та водіння рогатої худоби, собак та інших господарських і побутових потреб |
| Робоче навантаження | 315 кг |
| Розмір | 5 мм |
- Ціна: 717,60 ₴/упаковка

